Aşılama Sürecinde Yaşanan Sorunlar, Sağlıkta Şiddete Sebep Olmaktadır! Aşılama Sürecinde Yaşanan Sorunlar, Sağlıkta Şiddete Sebep Olmaktadır!
Aşılama Sürecinde Yaşanan Sorunlar, Sağlıkta Şiddete Sebep Olmaktadır!
‘İşyerlerinde Sağlık Gözetimi ve Pandemi ile Değişim’ konulu toplantı 13.7.2021 tarihinde  gerçekleştirildi ‘İşyerlerinde Sağlık Gözetimi ve Pandemi ile Değişim’ konulu toplantı 13.7.2021 tarihinde  gerçekleştirildi
‘İşyerlerinde Sağlık Gözetimi ve Pandemi ile Değişim’ konulu toplantı 13.7.2021 tarihinde gerçekleştirildi
Türkiye denizlerinde kirlilik ve çözüm önerileri toplantısı 07.07.2021 tarihinde yapıldı. Türkiye denizlerinde kirlilik ve çözüm önerileri toplantısı 07.07.2021 tarihinde yapıldı.
Türkiye denizlerinde kirlilik ve çözüm önerileri toplantısı 07.07.2021 tarihinde yapıldı.
Bir süre önce aramızdan ayrılan Prof Dr. Orhan Süren için bir anma gerçekleştirildi. Bir süre önce aramızdan ayrılan Prof Dr. Orhan Süren için bir anma gerçekleştirildi.
Bir süre önce aramızdan ayrılan Prof Dr. Orhan Süren için bir anma gerçekleştirildi.
İzmir Tabip Odası 2021 yılı Olağan Genel  Kurulu gerçekleştirildi. İzmir Tabip Odası 2021 yılı Olağan Genel  Kurulu gerçekleştirildi.
İzmir Tabip Odası 2021 yılı Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
İzmir Tabip Odası Sağlık Çalışanlarına Saygı Anıtı’nda pandemi sürecinde kaybettikleri sağlık çalışanları için anma gerçekleştirdi. İzmir Tabip Odası Sağlık Çalışanlarına Saygı Anıtı’nda pandemi sürecinde kaybettikleri sağlık çalışanları için anma gerçekleştirdi.
İzmir Tabip Odası Sağlık Çalışanlarına Saygı Anıtı’nda pandemi sürecinde kaybettikleri sağlık çalışanları için anma gerçekleştirdi.
Pandemide varyant virüslerin toplum içinde yayılmasından önce, erken saptanması ve hızla tedbir alınması gereklidir. Pandemide varyant virüslerin toplum içinde yayılmasından önce, erken saptanması ve hızla tedbir alınması gereklidir.
Pandemide varyant virüslerin toplum içinde yayılmasından önce, erken saptanması ve hızla tedbir alınması gereklidir.
Basın Açıklaması Aile Hekimlerini susturan sözleşme feshini kolaylaştıran ceza sözleşmesini reddediyoruz’ Basın Açıklaması Aile Hekimlerini susturan sözleşme feshini kolaylaştıran ceza sözleşmesini reddediyoruz’
Basın Açıklaması Aile Hekimlerini susturan sözleşme feshini kolaylaştıran ceza sözleşmesini reddediyoruz’
Gaziemir’deki Nükleer Atıklarla ilgili olarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ziyaret edildi. Gaziemir’deki Nükleer Atıklarla ilgili olarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ziyaret edildi.
Gaziemir’deki Nükleer Atıklarla ilgili olarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ziyaret edildi.
Plastik Atıklar ve Atık Yönetimi toplantısı 29 Haziran 2021 tarihinde yapıldı. Plastik Atıklar ve Atık Yönetimi toplantısı 29 Haziran 2021 tarihinde yapıldı.
Plastik Atıklar ve Atık Yönetimi toplantısı 29 Haziran 2021 tarihinde yapıldı.
‘Kadın Psikiyatristler Kadın Filmlerini Konuşuyor’ etkinlik dizisinin beşincisi gerçekleştirildi. ‘Kadın Psikiyatristler Kadın Filmlerini Konuşuyor’ etkinlik dizisinin beşincisi gerçekleştirildi.
‘Kadın Psikiyatristler Kadın Filmlerini Konuşuyor’ etkinlik dizisinin beşincisi gerçekleştirildi.
‘Sağlıkta Şiddet Cezasız Kalmamalı. Şiddeti Sıradanlaştıran Yaklaşımlardan Uzak Durulmalıdır’ basın açıklaması 1 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirildi. ‘Sağlıkta Şiddet Cezasız Kalmamalı. Şiddeti Sıradanlaştıran Yaklaşımlardan Uzak Durulmalıdır’ basın açıklaması 1 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
‘Sağlıkta Şiddet Cezasız Kalmamalı. Şiddeti Sıradanlaştıran Yaklaşımlardan Uzak Durulmalıdır’ basın açıklaması 1 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Görsel Haberler Arşivi