Sağlık çalışanına şiddet, pandemi sürecinde de devam ediyor. Sağlık çalışanına şiddet, pandemi sürecinde de devam ediyor.
Sağlık çalışanına şiddet, pandemi sürecinde de devam ediyor.
‘İstanbul Sözleşmesi Bizim!’ başlıklı sunum 7 Mayıs 2021’de çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. ‘İstanbul Sözleşmesi Bizim!’ başlıklı sunum 7 Mayıs 2021’de çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.
‘İstanbul Sözleşmesi Bizim!’ başlıklı sunum 7 Mayıs 2021’de çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.
Covid-19 nedeniyle kaybettiğimiz Aydın Tabip Odası Başkanı, Dr. Esat ÜLKÜ anısına çevirimiçi fotoğraf sergisi açıldı. Covid-19 nedeniyle kaybettiğimiz Aydın Tabip Odası Başkanı, Dr. Esat ÜLKÜ anısına çevirimiçi fotoğraf sergisi açıldı.
Covid-19 nedeniyle kaybettiğimiz Aydın Tabip Odası Başkanı, Dr. Esat ÜLKÜ anısına çevirimiçi fotoğraf sergisi açıldı.
‘Kentsel Dönüşümde ve Hasarlı Bina Yıkımlarında Asbest Tehlikesi’ başlıklı basın toplantısı gerçekleştirildi. ‘Kentsel Dönüşümde ve Hasarlı Bina Yıkımlarında Asbest Tehlikesi’ başlıklı basın toplantısı gerçekleştirildi.
‘Kentsel Dönüşümde ve Hasarlı Bina Yıkımlarında Asbest Tehlikesi’ başlıklı basın toplantısı gerçekleştirildi.
Covid -19 pandemisinde filyasyonda ve tedavide ülkemizde ve dünyada yaklaşımların değerlendirildiği panel gerçekleştirildi. Covid -19 pandemisinde filyasyonda ve tedavide ülkemizde ve dünyada yaklaşımların değerlendirildiği panel gerçekleştirildi.
Covid -19 pandemisinde filyasyonda ve tedavide ülkemizde ve dünyada yaklaşımların değerlendirildiği panel gerçekleştirildi.
Covid-19’un Meslek Hastalığı Kabul Edilmesi Mücadelemiz Sonuç Verdi, Meslektaşımızın Yakınlarına Ölüm Geliri Bağlandı Covid-19’un Meslek Hastalığı Kabul Edilmesi Mücadelemiz Sonuç Verdi, Meslektaşımızın Yakınlarına Ölüm Geliri Bağlandı
Covid-19’un Meslek Hastalığı Kabul Edilmesi Mücadelemiz Sonuç Verdi, Meslektaşımızın Yakınlarına Ölüm Geliri Bağlandı
İstanbul Sözleşmesi 10Yaşında İstanbul Sözleşmesi 10Yaşında
İstanbul Sözleşmesi 10Yaşında
İzmir Tabip Odası Hekim Meclisi 6 Mayıs 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi. İzmir Tabip Odası Hekim Meclisi 6 Mayıs 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.
İzmir Tabip Odası Hekim Meclisi 6 Mayıs 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.
Efemçukuru Altın Madeni davasında son gelişmelerle konulu basın toplantısı çevirimici  olarak gerçekleştirildi. Efemçukuru Altın Madeni davasında son gelişmelerle konulu basın toplantısı çevirimici  olarak gerçekleştirildi.
Efemçukuru Altın Madeni davasında son gelişmelerle konulu basın toplantısı çevirimici olarak gerçekleştirildi.
'Kadın Psikiyatristler Kadın Filmlerini Konuşuyor' etkinlik dizisinin üçüncüsü gerçekleştirildi 'Kadın Psikiyatristler Kadın Filmlerini Konuşuyor' etkinlik dizisinin üçüncüsü gerçekleştirildi
'Kadın Psikiyatristler Kadın Filmlerini Konuşuyor' etkinlik dizisinin üçüncüsü gerçekleştirildi
Telekonferans: Covid-19 Küresel Salgınında Dünyada ve Türkiye'de Filyasyon -Tedavi Telekonferans: Covid-19 Küresel Salgınında Dünyada ve Türkiye'de Filyasyon -Tedavi
Telekonferans: Covid-19 Küresel Salgınında Dünyada ve Türkiye'de Filyasyon -Tedavi
Söyleşi: İstanbul Sözleşmesi Bizim Söyleşi: İstanbul Sözleşmesi Bizim
Söyleşi: İstanbul Sözleşmesi Bizim
Görsel Haberler Arşivi