Hekim Meclisi toplantısı 14 Ocak 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi. Hekim Meclisi toplantısı 14 Ocak 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.
Hekim Meclisi toplantısı 14 Ocak 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.
Murat Alan İsimli Kişi Haddini Bilmelidir! Murat Alan İsimli Kişi Haddini Bilmelidir!
Murat Alan İsimli Kişi Haddini Bilmelidir!
İyi, Temiz, Adil Dünya ve Gıda Konulu Söyleşi, 13 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi. İyi, Temiz, Adil Dünya ve Gıda Konulu Söyleşi, 13 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
İyi, Temiz, Adil Dünya ve Gıda Konulu Söyleşi, 13 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Covid-19 Sonrası İzolasyon Süreci ve İşe Dönüşlerde Hasta Yönetimi konulu toplantı 8 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Covid-19 Sonrası İzolasyon Süreci ve İşe Dönüşlerde Hasta Yönetimi konulu toplantı 8 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Covid-19 Sonrası İzolasyon Süreci ve İşe Dönüşlerde Hasta Yönetimi konulu toplantı 8 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Çerçevesinde Muayenehane Hekimlerinin Yükümlülükleri Konulu Toplantı Yapıldı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Çerçevesinde Muayenehane Hekimlerinin Yükümlülükleri Konulu Toplantı Yapıldı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Çerçevesinde Muayenehane Hekimlerinin Yükümlülükleri Konulu Toplantı Yapıldı
Olağandışı Durumlarda Yaşlı Sağlığı ve Sağlıklı Yaşlanma konulu toplantı 7 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Olağandışı Durumlarda Yaşlı Sağlığı ve Sağlıklı Yaşlanma konulu toplantı 7 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Olağandışı Durumlarda Yaşlı Sağlığı ve Sağlıklı Yaşlanma konulu toplantı 7 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Basına ve Kamuoyuna: Liyakat, Meslek Etiği Ve Kamu Kurum Kültürü Yoksunu İdareci İstemiyoruz! Basına ve Kamuoyuna: Liyakat, Meslek Etiği Ve Kamu Kurum Kültürü Yoksunu İdareci İstemiyoruz!
Basına ve Kamuoyuna: Liyakat, Meslek Etiği Ve Kamu Kurum Kültürü Yoksunu İdareci İstemiyoruz!
Gaziemir Devlet Hastanesi Başhekimini İstifaya;   Sağlık Bakanlığı’nı da İddialarla İlgili Soruşturma Açmaya Davet Ediyoruz Gaziemir Devlet Hastanesi Başhekimini İstifaya;   Sağlık Bakanlığı’nı da İddialarla İlgili Soruşturma Açmaya Davet Ediyoruz
Gaziemir Devlet Hastanesi Başhekimini İstifaya; Sağlık Bakanlığı’nı da İddialarla İlgili Soruşturma Açmaya Davet Ediyoruz
İzmir Tabip Odası Kadın Sağlığı ve Kadın Hekimlik Komisyonu ve Uçan Süpürge Vakfı tarafından düzenlenen “Erkek Olacaksın” belgesel film söyleşisi gerçekleştirildi. İzmir Tabip Odası Kadın Sağlığı ve Kadın Hekimlik Komisyonu ve Uçan Süpürge Vakfı tarafından düzenlenen “Erkek Olacaksın” belgesel film söyleşisi gerçekleştirildi.
İzmir Tabip Odası Kadın Sağlığı ve Kadın Hekimlik Komisyonu ve Uçan Süpürge Vakfı tarafından düzenlenen “Erkek Olacaksın” belgesel film söyleşisi gerçekleştirildi.
Maske Uyarısı Yapan Meslektaşımız Kaldırım Taşı İle Darp Edildi Maske Uyarısı Yapan Meslektaşımız Kaldırım Taşı İle Darp Edildi
Maske Uyarısı Yapan Meslektaşımız Kaldırım Taşı İle Darp Edildi
Ortak Basın Açıklaması: Öfkeliyiz; Çünkü Tükendik! Çünkü, Ölüyoruz! Ortak Basın Açıklaması: Öfkeliyiz; Çünkü Tükendik! Çünkü, Ölüyoruz!
Ortak Basın Açıklaması: Öfkeliyiz; Çünkü Tükendik! Çünkü, Ölüyoruz!
Sağlık Bakanlığı’nın Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerine İmzalatmak İstediği “Tip Hizmet Sözleşmesi” Hukuka Aykırıdır ve Geri Çekilmelidir Sağlık Bakanlığı’nın Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerine İmzalatmak İstediği “Tip Hizmet Sözleşmesi” Hukuka Aykırıdır ve Geri Çekilmelidir
Sağlık Bakanlığı’nın Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerine İmzalatmak İstediği “Tip Hizmet Sözleşmesi” Hukuka Aykırıdır ve Geri Çekilmelidir
Görsel Haberler Arşivi