Sağlıkta Dönüşüm Programı Sonrasında Türkiye Sağlıkta Çağ Atladı Mı? konulu sunum gerçekleştirildi. Sağlıkta Dönüşüm Programı Sonrasında Türkiye Sağlıkta Çağ Atladı Mı? konulu sunum gerçekleştirildi.
Sağlıkta Dönüşüm Programı Sonrasında Türkiye Sağlıkta Çağ Atladı Mı? konulu sunum gerçekleştirildi.
İzmir Özel Sağlık Kuruluşları Yöneticileri ile Yapılan Toplantı Sonrası Mesleki Etik İlkeleri İhlal Eden Sağlık Tanıtımlarına Karşı Ortak Açıklama Yapıldı İzmir Özel Sağlık Kuruluşları Yöneticileri ile Yapılan Toplantı Sonrası Mesleki Etik İlkeleri İhlal Eden Sağlık Tanıtımlarına Karşı Ortak Açıklama Yapıldı
İzmir Özel Sağlık Kuruluşları Yöneticileri ile Yapılan Toplantı Sonrası Mesleki Etik İlkeleri İhlal Eden Sağlık Tanıtımlarına Karşı Ortak Açıklama Yapıldı
Sağlık alanında hekimlik değerlerini, mesleki etik ilkeleri ihlal eden, mesleğimizi itibarsızlaştıran tanıtımlara HAYIR! Sağlık alanında hekimlik değerlerini, mesleki etik ilkeleri ihlal eden, mesleğimizi itibarsızlaştıran tanıtımlara HAYIR!
Sağlık alanında hekimlik değerlerini, mesleki etik ilkeleri ihlal eden, mesleğimizi itibarsızlaştıran tanıtımlara HAYIR!
Başımız sağ olsun... Başımız sağ olsun...
Başımız sağ olsun...
İçinden İzmir Geçen Filmler konulu sunum Dr. Semih Aytaçlar tarafından 10.10.2019 tarihinde gerçekleştirildi. İçinden İzmir Geçen Filmler konulu sunum Dr. Semih Aytaçlar tarafından 10.10.2019 tarihinde gerçekleştirildi.
İçinden İzmir Geçen Filmler konulu sunum Dr. Semih Aytaçlar tarafından 10.10.2019 tarihinde gerçekleştirildi.
Sağlık hizmetlerinde tanıtım içerikleri haksız rekabete yol açan talep yaratıcı, yanıltıcı, abartılı doğruluğu kanıtlanmamış bilgilere dayalı olamaz. Sağlık hizmetlerinde tanıtım içerikleri haksız rekabete yol açan talep yaratıcı, yanıltıcı, abartılı doğruluğu kanıtlanmamış bilgilere dayalı olamaz.
Sağlık hizmetlerinde tanıtım içerikleri haksız rekabete yol açan talep yaratıcı, yanıltıcı, abartılı doğruluğu kanıtlanmamış bilgilere dayalı olamaz.
TTB, DİSK, KESK, TMMOB: Bu toprakların ihtiyacı adalet, demokrasi ve barıştır TTB, DİSK, KESK, TMMOB: Bu toprakların ihtiyacı adalet, demokrasi ve barıştır
TTB, DİSK, KESK, TMMOB: Bu toprakların ihtiyacı adalet, demokrasi ve barıştır
Ankara Garı Katliamında yaşamını yitirenler İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri tarafından anıldı. Ankara Garı Katliamında yaşamını yitirenler İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri tarafından anıldı.
Ankara Garı Katliamında yaşamını yitirenler İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri tarafından anıldı.
​​​​​​​“Sağlık Raporları Usul ve Esasları Hakkında Yönerge” rapor kargaşasını artıracak ​​​​​​​“Sağlık Raporları Usul ve Esasları Hakkında Yönerge” rapor kargaşasını artıracak
​​​​​​​“Sağlık Raporları Usul ve Esasları Hakkında Yönerge” rapor kargaşasını artıracak
Sağlık hizmetlerinin tanıtımında bu hizmetleri ticarileştirmeye yönelik her türlü eylem yasaklanmıştır. Sağlık hizmetlerinin tanıtımında bu hizmetleri ticarileştirmeye yönelik her türlü eylem yasaklanmıştır.
Sağlık hizmetlerinin tanıtımında bu hizmetleri ticarileştirmeye yönelik her türlü eylem yasaklanmıştır.
Hekime Şiddete Ceza Hekime Şiddete Ceza
Hekime Şiddete Ceza
Ata Soyer XXIII. Halk Sağlığı Güz Okulu - 2. Duyuru Ata Soyer XXIII. Halk Sağlığı Güz Okulu - 2. Duyuru
Ata Soyer XXIII. Halk Sağlığı Güz Okulu - 2. Duyuru
Görsel Haberler Arşivi