Hekimler İçin
Acil Durum Hattı
(506)
235 26 86
Sağlık Haktır, Hastaneler Halkındır! Şehir Hastanelerine Hayır! basın açıklaması 20 Şubat 2020 tarihinde yapıldı. Sağlık Haktır, Hastaneler Halkındır! Şehir Hastanelerine Hayır! basın açıklaması 20 Şubat 2020 tarihinde yapıldı.
Sağlık Haktır, Hastaneler Halkındır! Şehir Hastanelerine Hayır! basın açıklaması 20 Şubat 2020 tarihinde yapıldı.
Muayenehane Hekimleri İle Uzmanına Sorun Toplantısı Yapıldı Muayenehane Hekimleri İle Uzmanına Sorun Toplantısı Yapıldı
Muayenehane Hekimleri İle Uzmanına Sorun Toplantısı Yapıldı
VI. Kadın Hekimlik ve Kadın Sağlığı Kongresi basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu. VI. Kadın Hekimlik ve Kadın Sağlığı Kongresi basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu.
VI. Kadın Hekimlik ve Kadın Sağlığı Kongresi basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu.
İşyerinde Kas İskelet Sistemi Sorunlarından Korunma konulu eğitim gerçekleştirildi. İşyerinde Kas İskelet Sistemi Sorunlarından Korunma konulu eğitim gerçekleştirildi.
İşyerinde Kas İskelet Sistemi Sorunlarından Korunma konulu eğitim gerçekleştirildi.
Malpraktis ve Hukuki Süreçlerde Dikkat Edilmesi Gerekli Noktalar Paneli Yapıldı Malpraktis ve Hukuki Süreçlerde Dikkat Edilmesi Gerekli Noktalar Paneli Yapıldı
Malpraktis ve Hukuki Süreçlerde Dikkat Edilmesi Gerekli Noktalar Paneli Yapıldı
İstanbul Protokolu çerçevesinde işkencenin etkili soruşturulması ve belgelenmesine ilişkin eğitici eğitimi gerçekleştirildi. İstanbul Protokolu çerçevesinde işkencenin etkili soruşturulması ve belgelenmesine ilişkin eğitici eğitimi gerçekleştirildi.
İstanbul Protokolu çerçevesinde işkencenin etkili soruşturulması ve belgelenmesine ilişkin eğitici eğitimi gerçekleştirildi.
Meslektaşlarımıza Şiddet Uygulayan Sanıklara Ceza Yağdı Meslektaşlarımıza Şiddet Uygulayan Sanıklara Ceza Yağdı
Meslektaşlarımıza Şiddet Uygulayan Sanıklara Ceza Yağdı
Hekim Meclisi şubat ayı toplantısı 06 Şubat 2020 tarihinde yapıldı. Hekim Meclisi şubat ayı toplantısı 06 Şubat 2020 tarihinde yapıldı.
Hekim Meclisi şubat ayı toplantısı 06 Şubat 2020 tarihinde yapıldı.
İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu 11.02.2020 tarihinde Nevvar Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi Hekimleri ile buluştu. İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu 11.02.2020 tarihinde Nevvar Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi Hekimleri ile buluştu.
İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu 11.02.2020 tarihinde Nevvar Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi Hekimleri ile buluştu.
Nairobi Zirvesi Hedefleri Doğrultusunda Türkiye’de Üreme Sağlığı ile ilgili durum sunumu yapıldı. Nairobi Zirvesi Hedefleri Doğrultusunda Türkiye’de Üreme Sağlığı ile ilgili durum sunumu yapıldı.
Nairobi Zirvesi Hedefleri Doğrultusunda Türkiye’de Üreme Sağlığı ile ilgili durum sunumu yapıldı.
15 Mart’ta, Ankara’da Büyük Beyaz Miting’de buluşuyoruz! 15 Mart’ta, Ankara’da Büyük Beyaz Miting’de buluşuyoruz!
15 Mart’ta, Ankara’da Büyük Beyaz Miting’de buluşuyoruz!
Meslektaşımızın yanında olmak “Sağlıkta Şiddet SonaERS!N” demek için sağlık çalışanlarıyla birlikte İzmir Adliyesindeydik Meslektaşımızın yanında olmak “Sağlıkta Şiddet SonaERS!N” demek için sağlık çalışanlarıyla birlikte İzmir Adliyesindeydik
Meslektaşımızın yanında olmak “Sağlıkta Şiddet SonaERS!N” demek için sağlık çalışanlarıyla birlikte İzmir Adliyesindeydik
Görsel Haberler Arşivi