‘Bu sağlık sistemi iflas etmiştir’ konulu basın açıklaması 24 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirildi. ‘Bu sağlık sistemi iflas etmiştir’ konulu basın açıklaması 24 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
‘Bu sağlık sistemi iflas etmiştir’ konulu basın açıklaması 24 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Dr. Aynur Dağdemir’i Anıyoruz, Sağlıkta Şiddete Karşı Etkin Yasa ve Güvenli İşyerleri İstiyoruz! konulu basın açıklaması 19 Kasım 2021 tarihinde yapıldı. Dr. Aynur Dağdemir’i Anıyoruz, Sağlıkta Şiddete Karşı Etkin Yasa ve Güvenli İşyerleri İstiyoruz! konulu basın açıklaması 19 Kasım 2021 tarihinde yapıldı.
Dr. Aynur Dağdemir’i Anıyoruz, Sağlıkta Şiddete Karşı Etkin Yasa ve Güvenli İşyerleri İstiyoruz! konulu basın açıklaması 19 Kasım 2021 tarihinde yapıldı.
“Yüksek Onur Kurulu Üyemiz Dr. Şeyhmus Gökalp İçin Adalet İstiyoruz!” konulu basın toplantısı gerçekleştirildi. “Yüksek Onur Kurulu Üyemiz Dr. Şeyhmus Gökalp İçin Adalet İstiyoruz!” konulu basın toplantısı gerçekleştirildi.
“Yüksek Onur Kurulu Üyemiz Dr. Şeyhmus Gökalp İçin Adalet İstiyoruz!” konulu basın toplantısı gerçekleştirildi.
İzmir Tabip Odası Hekim Meclisi Kasım ayı toplantısı, 11 Kasım 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi. İzmir Tabip Odası Hekim Meclisi Kasım ayı toplantısı, 11 Kasım 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.
İzmir Tabip Odası Hekim Meclisi Kasım ayı toplantısı, 11 Kasım 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.
'Çalışma koşullarımızda iyileştirme İstiyoruz! Güvenli, sağlıklı çalışma alanları İstiyoruz!' basın açıklaması yapıldı. 'Çalışma koşullarımızda iyileştirme İstiyoruz! Güvenli, sağlıklı çalışma alanları İstiyoruz!' basın açıklaması yapıldı.
'Çalışma koşullarımızda iyileştirme İstiyoruz! Güvenli, sağlıklı çalışma alanları İstiyoruz!' basın açıklaması yapıldı.
İzmir Tabip Odası ve Türk Tabipleri Birliği MK Üyeleri  “Emek Bizim Söz Bizim” etkinlikleri kapsamında Özel Tınaztepe Galen Hastanesi hekimleriyle bir buluşma gerçekleştirdi. İzmir Tabip Odası ve Türk Tabipleri Birliği MK Üyeleri  “Emek Bizim Söz Bizim” etkinlikleri kapsamında Özel Tınaztepe Galen Hastanesi hekimleriyle bir buluşma gerçekleştirdi.
İzmir Tabip Odası ve Türk Tabipleri Birliği MK Üyeleri “Emek Bizim Söz Bizim” etkinlikleri kapsamında Özel Tınaztepe Galen Hastanesi hekimleriyle bir buluşma gerçekleştirdi.
İzmir Tabip Odası ve Türk Tabipleri Birliği MK Üyeleri  “Emek Bizim Söz Bizim” etkinlikleri kapsamında ASM’leri ziyaret etti. İzmir Tabip Odası ve Türk Tabipleri Birliği MK Üyeleri  “Emek Bizim Söz Bizim” etkinlikleri kapsamında ASM’leri ziyaret etti.
İzmir Tabip Odası ve Türk Tabipleri Birliği MK Üyeleri “Emek Bizim Söz Bizim” etkinlikleri kapsamında ASM’leri ziyaret etti.
Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 83. yılında saygıyla ve özlemle anıyoruz. Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 83. yılında saygıyla ve özlemle anıyoruz.
Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 83. yılında saygıyla ve özlemle anıyoruz.
8 Kasım Dünya Radyoloji Günü nedeniyle Alsancak Devlet Hastanesinde bir etkinlik yapıldı. 8 Kasım Dünya Radyoloji Günü nedeniyle Alsancak Devlet Hastanesinde bir etkinlik yapıldı.
8 Kasım Dünya Radyoloji Günü nedeniyle Alsancak Devlet Hastanesinde bir etkinlik yapıldı.
Hekime Şiddetin Cezasız Kalmaması İçin Mücadeleye Devam Hekime Şiddetin Cezasız Kalmaması İçin Mücadeleye Devam
Hekime Şiddetin Cezasız Kalmaması İçin Mücadeleye Devam
Ata Soyer XXV. Halk Sağlığı Güz Okulu-1.Duyuru Ata Soyer XXV. Halk Sağlığı Güz Okulu-1.Duyuru
Ata Soyer XXV. Halk Sağlığı Güz Okulu-1.Duyuru
Şehir Hastaneleri Süreci ile Oluşturulan Truva Atının Kentimize Zarar Vermesine Engel Olacağız! Şehir Hastaneleri Süreci ile Oluşturulan Truva Atının Kentimize Zarar Vermesine Engel Olacağız!
Şehir Hastaneleri Süreci ile Oluşturulan Truva Atının Kentimize Zarar Vermesine Engel Olacağız!
Görsel Haberler Arşivi