Hekimler İçin
Acil Durum Hattı
(506)
235 26 86
Çevresel ve Sağlık Etki Değerlendirme Kursu Çevresel ve Sağlık Etki Değerlendirme Kursu
Çevresel ve Sağlık Etki Değerlendirme Kursu
Meslektaşımızın Covid-19 Nedeniyle Ölümünün Meslek Hastalığı Olarak Değerlendirilmesi Talebimiz, Meslek Hastalığı Listesinde Covid-19 Olmadığı Gerekçesiyle SGK Tarafından Reddedildi Meslektaşımızın Covid-19 Nedeniyle Ölümünün Meslek Hastalığı Olarak Değerlendirilmesi Talebimiz, Meslek Hastalığı Listesinde Covid-19 Olmadığı Gerekçesiyle SGK Tarafından Reddedildi
Meslektaşımızın Covid-19 Nedeniyle Ölümünün Meslek Hastalığı Olarak Değerlendirilmesi Talebimiz, Meslek Hastalığı Listesinde Covid-19 Olmadığı Gerekçesiyle SGK Tarafından Reddedildi
Basın Açıklaması: Salgın yayılıyor! “Toplumsal hareketlilik” derhal en etkin biçimde kısıtlanmalıdır. Basın Açıklaması: Salgın yayılıyor! “Toplumsal hareketlilik” derhal en etkin biçimde kısıtlanmalıdır.
Basın Açıklaması: Salgın yayılıyor! “Toplumsal hareketlilik” derhal en etkin biçimde kısıtlanmalıdır.
Akşamdan Sabaha Görevlendirme Yaptığınız Sağlık Çalışanları da İnsandır! Akşamdan Sabaha Görevlendirme Yaptığınız Sağlık Çalışanları da İnsandır!
Akşamdan Sabaha Görevlendirme Yaptığınız Sağlık Çalışanları da İnsandır!
Pandemi sürecinde işyeri hekimlerinin artan sorunlarına çözüm getirilmelidir. Pandemi sürecinde işyeri hekimlerinin artan sorunlarına çözüm getirilmelidir.
Pandemi sürecinde işyeri hekimlerinin artan sorunlarına çözüm getirilmelidir.
Test yapılma kriterleri epidemiyoloji biliminin rehberliğinde düzenlenmelidir. Test yapılma kriterleri epidemiyoloji biliminin rehberliğinde düzenlenmelidir.
Test yapılma kriterleri epidemiyoloji biliminin rehberliğinde düzenlenmelidir.
Olağan Dışı Durumlarda Hızlı Değerlendirme Kursu 8 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Olağan Dışı Durumlarda Hızlı Değerlendirme Kursu 8 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirildi.
Olağan Dışı Durumlarda Hızlı Değerlendirme Kursu 8 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirildi.
Pandemi Sürecinde Aile Hekimlikleri ve KKE'a ulaşmaya Dair Anket Çalışması Pandemi Sürecinde Aile Hekimlikleri ve KKE'a ulaşmaya Dair Anket Çalışması
Pandemi Sürecinde Aile Hekimlikleri ve KKE'a ulaşmaya Dair Anket Çalışması
Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk' ü ölümünün 82. yılında saygıyla ve özlemle anıyoruz. Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk' ü ölümünün 82. yılında saygıyla ve özlemle anıyoruz.
Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk' ü ölümünün 82. yılında saygıyla ve özlemle anıyoruz.
Covid-19 Meslek Hastalığı Kabul Edilsin!  eylem ve etkinlik haftası Covid-19 Meslek Hastalığı Kabul Edilsin!  eylem ve etkinlik haftası
Covid-19 Meslek Hastalığı Kabul Edilsin! eylem ve etkinlik haftası
Afetlerde Ruh Sağlığı ve Psikososyal Yaşam Afetlerde Ruh Sağlığı ve Psikososyal Yaşam
Afetlerde Ruh Sağlığı ve Psikososyal Yaşam
TTB ve tabip odaları temsilcileri geçici barınma merkezlerini ziyaret ederek değerlendirmeler yaptı. TTB ve tabip odaları temsilcileri geçici barınma merkezlerini ziyaret ederek değerlendirmeler yaptı.
TTB ve tabip odaları temsilcileri geçici barınma merkezlerini ziyaret ederek değerlendirmeler yaptı.
Görsel Haberler Arşivi