Çeşme Yarımadası Turizm Merkezi Projesi İptal Davasında Keşif Yapıldı Çeşme Yarımadası Turizm Merkezi Projesi İptal Davasında Keşif Yapıldı
Çeşme Yarımadası Turizm Merkezi Projesi İptal Davasında Keşif Yapıldı
Sağlıkta Şiddeti Kınıyoruz ve Derhal Önlem Alınmasını İstiyoruz! Sağlıkta Şiddeti Kınıyoruz ve Derhal Önlem Alınmasını İstiyoruz!
Sağlıkta Şiddeti Kınıyoruz ve Derhal Önlem Alınmasını İstiyoruz!
Basın Açıklaması: İzmir Halkını, Yarımadaya sahip çıkmak için 27 Ekim 2021’de Çeşme Adliyesine davet ediyoruz. Basın Açıklaması: İzmir Halkını, Yarımadaya sahip çıkmak için 27 Ekim 2021’de Çeşme Adliyesine davet ediyoruz.
Basın Açıklaması: İzmir Halkını, Yarımadaya sahip çıkmak için 27 Ekim 2021’de Çeşme Adliyesine davet ediyoruz.
Hekimler Tükendi! Hekimler Ölüyor!  Çalışma şartlarının düzeltilmesi için daha kaç meslektaşımızın ölmesi gerekiyor? Hekimler Tükendi! Hekimler Ölüyor!  Çalışma şartlarının düzeltilmesi için daha kaç meslektaşımızın ölmesi gerekiyor?
Hekimler Tükendi! Hekimler Ölüyor! Çalışma şartlarının düzeltilmesi için daha kaç meslektaşımızın ölmesi gerekiyor?
‘İklim Krizi ve Paris Anlaşması’ paneli 21 Ekim 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. ‘İklim Krizi ve Paris Anlaşması’ paneli 21 Ekim 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.
‘İklim Krizi ve Paris Anlaşması’ paneli 21 Ekim 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.
‘Horus’un Gözü’ kitap söyleşisi 20 Ekim 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. ‘Horus’un Gözü’ kitap söyleşisi 20 Ekim 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.
‘Horus’un Gözü’ kitap söyleşisi 20 Ekim 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.
İzmir Tabip Odası Dr. Behçet Uz Eğitim Araştırma Hastanesi’nde “5 dakikada Hekimlik Yapılmaz!” başlığı altında hekimlerle bir araya geldi. İzmir Tabip Odası Dr. Behçet Uz Eğitim Araştırma Hastanesi’nde “5 dakikada Hekimlik Yapılmaz!” başlığı altında hekimlerle bir araya geldi.
İzmir Tabip Odası Dr. Behçet Uz Eğitim Araştırma Hastanesi’nde “5 dakikada Hekimlik Yapılmaz!” başlığı altında hekimlerle bir araya geldi.
İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu Dr. Behçet Uz Çocuk EAH Başhekimliğine bir ziyaret gerçekleştirdi. İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu Dr. Behçet Uz Çocuk EAH Başhekimliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.
İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu Dr. Behçet Uz Çocuk EAH Başhekimliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.
Uykuyla ilgili bozukluklar ve işe uygunluk değerlendirmesi konulu toplantı 18 Ekim 2021’de gerçekleştirildi. Uykuyla ilgili bozukluklar ve işe uygunluk değerlendirmesi konulu toplantı 18 Ekim 2021’de gerçekleştirildi.
Uykuyla ilgili bozukluklar ve işe uygunluk değerlendirmesi konulu toplantı 18 Ekim 2021’de gerçekleştirildi.
İzmir Tabip Odası Başkanı Dr. Lütfi Çamlı 18.Adli Tıp Bilimler Kongresinde bir açılış konuşması gerçekleştirdi. İzmir Tabip Odası Başkanı Dr. Lütfi Çamlı 18.Adli Tıp Bilimler Kongresinde bir açılış konuşması gerçekleştirdi.
İzmir Tabip Odası Başkanı Dr. Lütfi Çamlı 18.Adli Tıp Bilimler Kongresinde bir açılış konuşması gerçekleştirdi.
Konferans: İklim Krizi ve Paris Anlaşması Konferans: İklim Krizi ve Paris Anlaşması
Konferans: İklim Krizi ve Paris Anlaşması
İzmir Tabip Odası Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde “5 dakikada Muayene Olmaz!” etkinliği gerçekleştirdi. İzmir Tabip Odası Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde “5 dakikada Muayene Olmaz!” etkinliği gerçekleştirdi.
İzmir Tabip Odası Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde “5 dakikada Muayene Olmaz!” etkinliği gerçekleştirdi.
Görsel Haberler Arşivi